Pomagamy wypłynąć
na szerokie wody

Naszym atutem jest głównie sprawnie zarządzany, zgrany zespół fachowców. Poprzez wszechstronność swoich działań, kreatywność i profesjonalny zespół firma ARPRO stała się współtwórcą sukcesu wielu firm. Główną działalnością firmy jest szeroko pojęta reklama, począwszy od wykonania pojedynczych projektów, aż do kompleksowych kampanii reklamowych.

OLEJE TŁOCZONE NA ZIMNO

Kolejnym naszym sukcesem jest przygotowanie całościowej kampanii dla wysokiej jakości produktu - Olei tłoczonych na zimno, których dystrybucja odbywa się tylko z lodówki. Okazała się ona wielotorowym przedsięwzięciem. Gotowy mieliśmy jedynie produkt, a naszym zadaniem było wykreowanie wizerunku produktu, przeprowadzenie kompleksowej wizualizacji firmy tak aby skutecznie zaistniał na Rynku.


Stworzony przez nasz plan marketingowy jest jednolity i spójny tematycznie, tak aby produkt od razu kojarzył się z daną marką i producentem. Zadbaliśmy o każdy szczegół, rozpoczynając od stworzenia opakowań, które spełnią wymagania jakościowe oraz estetyczne. Butelki szklane, różnej pojemności w jednym kolorze, opakowania foliowe na produkty sypkie, jak: pestki dynii, słonecznik. Dużym wyzwaniem było wykonanie etykiet, tak aby wśród masy innych produktów nasz był zauważalny i kojarzony przez klienta.
Obecnie zajmujemy się przygotowaniem i przeprowadzeniem kampanii marketingowo-reklamowej połączonej z dystrybucją.
Realizując kampanie jesteśmy w trakcie prac nad rozszerzeniem i zmianą strony firmy bionurt.